KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15618383
nr 1561 8383
Sten Kärvinge
(f. 1937), Sverige
Fågel. Signerad. Akvarell, bildmått: 13x20 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Sten Kärvinge, svensk målare och tecknare född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:06:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)